Svod 18.05.1996 - Praha

Rozhodčí: Eva Labudová - CZ

Výsledky Flanderský bouvier

Ben Temná bouře  (CMKU/BdF/450/94) Pes
CMKU/BdF/450/94
Arie v.d. Ramselaar
Ariss Zapomenutý čert CS
Lubomír Hoda
Štěpánek Ladislav
klešťový
Splněno

Stáří 22 měsíců. Výška 63cm, délka 65cm, barva černá, prokvetlá, pigmentace úplná, srst jemnější struktury. Hlava delší v čenichové partii, skus kleště, I1 dole oboustranně do předkusu, plnochrupý. Oko tmavé, ucho dobře nasazené, složené a otevřeně nesené. Hřbetní linie poněkud delší, v pohybu pevná, delší bederní partie. Hrudní končetiny dobře úhlené, v pohybu lehce sbíhavé. Pánevní končetiny strměji úhlené, v pohybu rovné, slabší osvalení. Varlata obě. Celkové hodnocení: pes lehce delšího formátu, dosud mělký hrudník. svod splnil


Cartouch z Flander  (CMKU/BdF/481/95) Pes
CMKU/BdF/481/95
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei
Bianka ilona v.d. Noordenhoek
Aufartová Dana
Bártová Eva
nůžkový
Splněno

Stáří 12 měsíců. Výška 62cm, délka 62cm, barva tmavá šedá, žíhaná, pigmentace úplná, srst jemnější struktury. Hlava lehce delší v čenichové partii, skus těsný nůžkový, řezáky téměř v křivce, plnochrupý. Oko tmavě hnědé, ucho dobře nasazené i nesené. Hřbetní linie rovná, lehce spáditá záď. Hrudní končetiny dobře úhlené i v pohybu. Pánevní končetiny strmější v koleni, v pohybu sbíhavá hlezna. Varlata obě. Celkové hodnocení: Pes dosud na spodní hranici výšky, nyní poněkud v dobré výživné kondici.


Dantes Flanderský lev-Moravia  (CMKU/Bdf/474/95) Pes
CMKU/Bdf/474/95
Arči Remango
Aska Gold
Kovalčík Richard
Tylečková Lenka
nůžkový
Splněno

Stáří 13 měsíců. Výška 65cm, délka 66cm, barva černo šedá žíhaná, pigmentace dobrá, srst hrubá, dobré struktury. Hlava v dobrém poměru, skus nůžkový, řezáky téměř v křivce, plnochrupý. Oko hnědé, ucho dobře nasazené i nesené. Hřbetní linie pevná. Dosud jemnější hrudník. Hrudní končetiny dobře úhlené. Pánevní končetiny úhlení dobré, v pohybu lehce sbíhavá hlezna. Celkové hodnocení: pes dobrých proporcí i formátu, předveden ve slabší kondici srsti. Doporučeno dopracovat celkově kostru a zlepšit výživu a osvalení.


Adria z Tržiště  (CMKU/FBO/494) Fena
CMKU/FBO/494
Kartouch Bartjeda v. Caya's Home
Gala Gojan CS
Martin Prášil
Šmídová Marcela
nůžkový
Splněno

Stáří 8 měsíců. Výšku ani délku nelze pro nervozitu feny zjistit. Barva tmavá, šedá žíhaná, pigmentace dobrá, srst poněkud jemnější struktury. Hlava delší v čenichové partii, poněkud užší lebka, opačný sklon. Skus nůžkový, řezáky v rovině, počet nelze zjistit. Oko hnědé, ucho dobře nasazené i nesené. Hřbetní linie rovná, lehce spáditá záď. Hrudní končetiny lehce strmější v lopatce, v pohybu kočárový klus. Pánevní končetiny v pohybu přílišné pádlování. Celkové hodnocení: fena je ve svém věku lehce nervozní a tomu odpovídá předvedení a pohyb. Žádoucí je dopracování hrudníku.


Carol z Flander  (CMKU/BdF/483/95) Fena
CMKU/BdF/483/95
Swaize Ebony v.d. Duca Vallei
Bianka ilona v.d. Noordenhoek

Bártová Eva
nůžkový
Splněno

Stáří cca 12 měsíců. Výška cca 58cm, délka cca 62cm, barva tmavá šedá žíhaná, pigmentace slabší, srst dobré struktury. Hlava poněkud výraznější stop, skus těsný nůžkový, I2 oboustranně dole dovnitř, plnochrupá. Oko hnědé, lehce volnější spodní víčko. Ucho dobře nasazené i nesené. Hřbetní linie v pohybu i v postoji lehce prohnutá. Hrudní končetiny strmější lopatka. Pánevní končetiny úhlení dobré, měkké nadprstí. Celkové hodnocení: fena na spodní hranici, doporučeno zpevnit kostru minerálními doplňky.


Cerry z Flander  (CMKU/BdF/484/95) Fena
CMKU/BdF/484/95
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei
Bianka Ilona v.d. Noordenhoek
Ing. Milan Krenk
Bártová Eva
nůžkový
Splněno

Stáří cca 12 měsíců. Výška cca 60cm, délka cca 62cm, barva tmavě šedá žíhaná, pigmentace dostatečná. Srst výborné struktury. Hlava lehce delší v čenichové partii, lehce ustupující lebeční sklon. Skus nůžkový, řezáky v křivce, plnochrupá. Oko tmavé, ucho dobře nasazené, oboustranně složené. Hřbetní linie v pohybu volnější. Hrudní končetiny rovné, dobře úhlené. Pánevní končetiny dobře úhlené, v pohybu sbíhavá hlezna. Celkové hodnocení: fena odpovídá věku, lehké odchylky standardu, pohyb lehce vázaný.


Cindy z Flander  (CMKU/BdF/485/95) Fena
CMKU/BdF/485/95
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei
Bianka Ilona v.d. Noordenhoek
Josef Rýdl
Bártová Eva
nůžkový
Splněno

Stáří cca 12 měsíců. Výška cca 58cm, délka cca 62cm, barva tmavě šedá žíhaná, pigmentace slabší na pyscích. Srst odpovídající věku. Hlava v normě. Skus nůžkový, I2 dole oboustranně dovnitř, plnochrupá. Oko hnědé, ucho dobře nasazené i nesené. Hřbetní linie v pohybu rovná, lehce spáditá záď. Hrudní končetiny dostatečně úhlené. Pánevní končetiny dostateně úhlené, pohyb odpovídá věku. Celkové hodnocení: fena dosud jemnější a na spodní hranici výšky.


Corrie z Flander  (CMKU/FBO/487) Fena
CMKU/FBO/487
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei
Bianka Ilona v.d. Noordenhoek
Trávníček Dušan
Bártová Eva
nůžkový
Splněno

Stáří cca 12 měsíců. Výška cca 59cm, délka cca 61cm, barva tmavě šedá, žíhaná, pigmentace úplná. Srst dobré struktury, odpovídající věku. Hlava v dobrém poměru, vyjadřující pohlaví. Oko tmavé, ucho dobře nasazené, levé poněkud měkčí chrupavka. Skus nůžkový, I2 dole oboustranně lehce dovnitř. plnochrupá. Hřbetní linie v pohybu pevná. Hrudní končetiny rovné v postoji, dobře úhlené. Pánevní končetiny v postoji dobře úhlené, v pohybu lehce přešlapuje. Celkové hodnocení: fena odpovídá standardu i když je dosud na spodní hranici, pohyb volný, prostorný.


Debbie Flanderský lev-Moravia  (CMKU/FBO/477) Fena
CMKU/FBO/477
Arči Remango
Aska Gold CS
Tylečková Lenka
Tylečková Lenka
nůžkový
Splněno

Stáří 13 měsíců. Výška 62cm, délka 62cm, barva tmavá šedá, žíhaná, pigmentace slabší na pyscích. Srst dobré struktury. Hlava v dobrém poměru i čelního sklonu. Skus těsné nůžky, plnochrupá. Oko tmavé, ucho dobře nasazené i nesené. Hřbetní linie krátká, pevná. Hrudní končetiny rovné, v pohybu mírně volnější loket. Pánevní končetiny dobře úhlené v postoji i v pohybu. Celkové hodnocení: fena odpovídá standardu a je předvedena v dobré kondici, pohyb volný prostorný.Zpět na seznam svodů