Nový Jičín


01.09.2001
Speciální
Petr Řehánek

Výsledky Flanderský bouvier

Psi

třída dorostu

Fred Cathrin Šedý vítr  (CMKU/FBO/663)
31.01.2001
Al Capone z Tylenu Moravia
Cathrin Šedý vítr
Tomasová Lenka
Michaela Skalíčková
velmi nadějný
Sedmiměsíční pes správného rámce, správného poměru, klešťový skus, oko tmavé, uši správně nasazené a nesené, krk správně nasazený a nesený, hrudník doposud jemnější, s doposud méně výrazným předhrudím, rovná hřbetní linie se spáditější zádí, správné úhlení hrudních i pánevních končetin, při pohybu doposud vázanější chody pánevních končetin, srst jemnější, světlejšího zbarvení s melírem, varlata v pořádku.

třída mladých

Crystoph z Tylenu Moravia  (CMKU/FBO/657)
09.11.2000
Arny ze Sedlnice CS
Allison z Tylenu Moravia
Ing.Lenka Dybová
Boháčová Soňa
výborný 1
Skoro desetiměsíční pes, mírně delšího rámce, hlava ušlechtilá, oko tmavé, nůžkový skus, plnochrupý, uši správně nasazené i nesené, hrudník doposud jemnější, hřbetní linie lehce klenutá v bederní části, správné úhlení hrudních končetin, strmější pánevní, při pohybu jeví volnější v loktech, srst doposud jemnější, prostorný pravidelný chod, varlata v pořádku.

třída otevřená

Dracon Remango  (CMKU/FBO/586)
18.09.1998
Tunder van Tfredevink
Cara Remango
Pitaras Miroslav
výborný 1, CAC
Dvouletý pes, správné výšky a mohutnosti, hlava ušlechtilá, oko tmavé, nůžkový skus, plnochrupý, prostorná čenichová partie, uši správně nasazené a nesené, krk správně nasazený a nesený, rovná hřbetní linie, hrudník prostorný a hluboký,s dobře utvářeným předhrudím, správné úhlení hrudních a pánevních končetin, prostorný pravidelný krok, hezky se předvádí, srst typická ušlechtilá, varlata v pořádku.

třída vítězů

Al Capone z Tylenu Moravia  (CMKU/FBO/540)
14.12.1996
Arči Remango
Beauty Flanderský lev-Moravia
Ing.Lenka Dybová
Ing.Lenka Dybová
Výborný 1, CAC, klubový vítěz – pes
Pětiletý pes na spodní hranici výšky, kvadratický, hlava typická a ušlechtilá, oko tmavé, nůžkový skus, plnochrupý, uši správně nasazené a nesené, hrudník mohutný a prostorný, pes se správně vytvářeným předhrudím, rovná a pevná hřbetní linie, správné úhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný a pravidelný krok, velice hezky se předvádí, varlata v pořádku, srst typická, ušlechtilá, standardně upravená.

Feny

třída dorostu

Felice Cathrin Šedý vítr  (CMKU/FBO/666)
31.01.2001
Al Capone z Tylenu Moravia
Cathrin Šedý vítr
Tomasová Lenka
Tomasová Lenka
Velmi nadějná
Šestiměsíční fena správného rámce, hlava ušlechtilá, oko tmavé, nůžkový skus, uši výše nasazené, mírně odstávající, krk správně nasazený a nesený, hrudník hluboký s doposud méně výrazným předhrudím, rovná hřbetní linie, správné úhlení hrudních a pánevních končetin, prostorný pravidelný krok, hezky se předvádí.

třída mladých

Courtney Love z Tylenu Moravia  (CMKU/FBO/660)
09.11.2000
Arny ze Sedlnice CS
Allison z Tylenu Moravia
Ing.Lenka Dybová
Radka Roubíčková
Výborná 1
Desetiměsíční fena správného rámce, hlava ušlechtilá, klešťový skus, oko tmavé, uši správně nasazené i nesené, hrudník doposud méně prostorný s doposud méně výrazným předhrudím. Hřbetní linie lehce klenutá v bedrech, správné úhlení hrudních končetin, strmější pánevních, při pohybu doposud volnější v loktech, prostorný pravidelný krok.

mezitřída

Afera ze Schlikova panství  (CMKU/FBO/631)
11.11.1999
Andy Elsas
Estepa od Rytíře Malovce
Pavel Jakubov
František Procházka
Výborná 2, Res.CAC
Skoro dvouletá mohutnější fena, v dobré výživné kondici, hlava ušlechtilá, nůžkový skus, oko tmavé, uši správně nasazené a nesené, hrudník prostorný a hluboký s výrazným předhrudím, pevná hřbetní linie, volnější spodní linie, správné úhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný pravidelný krok, srst bohatá, budí dojerm mohutnosti.

Belamy z Tylenu Moravia  (CMKU/FBO/638)
Barzo Prima CS
Beauty Flanderský lev-Moravia CS
Ing.Lenka Dybová
Ing.Lenka Dybová
Výborná 1, CAC
Devatenáctiměsíční fena, jemnější konstituce, hlava ušlechtilá, uši správně nasazené a nesené, hrudník doposud jemnější, méně prostorný a s méně výrazným předhrudím, rovná hřbetní linie, správné úhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný pravidelný krok, hezky se předvádí.

třída otevřená

Bonnie z Tylenu Moravia  (CMKU/FBO/639)
Barzo Prima CS
Beauty Flanderský lev-Moravia CS
Ing.Lenka Dybová
Lea Kývalová
Výborná 1, CAC
Devatenáctiměsíční fena správného rámce, hlava typická, ušlechtilá, oko tmavé, nůžkový skus, uši správně nasazené i nesené, krk správně nasazený i nesený, hrudník prostorný a hluboký s dobře utvářeným předhrudím, rovná linie hřbetní, správné úhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný a pravidlený krok, hezky se předvádí.

Ester Ajlet Šedý vítr  (CMKU/FBO/647)
28.04.2000
Tunder van Tfredevink
Ajlet z Flander CS
Tomasová Lenka
Miroslav Dvořák
Výborná 2
Šestnáctiměsíční fena mírně delšího rámce, hlava ušlechtilá, oko tmavé, nůžkový skus, uši výše nasazené a mírně odstávající, hrudník doposud méně prostorný s méně výrazným předhrudím, správné úhlení hrudních a pánevních končetin, rovná hřbetní linie, při pohybu vázanější vzadu.

třída pracovní

Cara Remango  (CSSKK 441/94)
23.02.1994
Golden Černý favorit
Beryll Černý favorit
Ing.Jarmila Zuzaňáková
Výborná 1, CAC
Sedmiletá fena správné výšky a mohutnosti, správného rámce, hlava typická, ušlechtilá, oko tmavé, nepravidelný nůžkový skus, uši správně nasazené, krk správně nasazený i nesený, hrudník hluboký a prostorný s výborně utvářeným předhrudím, správné úhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný pravidelný chod, velice hezky se předvádí, srst typická standardně upravená.

třída vítězů

Cathrin Šedý vítr  (CMKU/FBO/571)
10.07.1998
Charon Lilli Černý favorit CS
Ajlet z Flander CS
Tomasová Lenka
Tomasová Lenka
Výborná 2, ResCAC
Tříletá fena správného rámce, hlava typická ušlechtilá, oko tmavé, nůžkový skus, krk správně nasazený i nesený, hrudník prostorný a hluboký se správně utvářeným předhrudím, rovná a pevná hřbetní linie, správné úhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný a pravidelný krok, hezky se předvádí.

Ebony Dusty Egas  (CMKU/FBO/590)
23.09.1998
Vzorro Peggy v. Caya's Home
Dusty Egas
Horáčková Nataša
Horáčková Nataša
Výborná 1, CAC, vítěz speciální výstavy – fena, BOB
Tříletá fena správného rámce, hlava typická, ušlechtilá, oko střední intenzity, nůžkový skus, uši správně nasazené a nesené, krk správně nasazený a nesený, hrudník prostorný, hluboký s dobře utvářeným předhrudím, dobrá rovná hřbetní linie, správné úhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný pravidlený krok, hezky se předvádí, srst typická standardně upravená.

třída veteránů

Ajlet z Flander  (CSSKK 285/92)
01.11.1992
Kartouch Bartjeda v. Caya's Home
Bianka ilona v.d. Noordenhoek
Lenka Tomasová
Výborná 2
Devítiletá fena správného rámce, hlava ušlechtilá, oko tmavé, krk správně nasazený a nesený, rovná hřbetní linie, hrudník prostorný a hluboký, správní úhlení hrudních a pánevních končetin, volnější spodní linie, prostorný pravidelný krok, ve velice dobré kondici, hezky se předvádí.

Antea od Demlů  (CSSKK 309/92/94)
19.11.1992
Achil Osam
Belle v.d. Ramselaar
Ing.Zuzaňáková Jarmila
Výborná 1, nejlepší veterán
Devítiletá fena správného rámce, hlava typická ušlechtilá, oko tmavé, uši kupírované správně nesené, krk správně nasazený a nesený, rovná hřbetní linie, správné úhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný a pravidlený krok, hezky se předvádí.

Zpět na seznam výstav