Dnešní datum: 30. 11. 2021     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha (od r. 2000)
Nakryté feny

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory
Mistrovství světa 2010
Články
Mistrovství ČR Bouvierů v pasení ovcí

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

Svod dorostu   20.10.1996    Nový Jičín

rozhodčí: Eva Labudová

 
 PSI
         Clark Cath Moravia Bouv
         18.8.1995     ČMKU/FBO/488/95
         o: ICh. Arči Remango
         m: Isabela Lilli Černý favorit
         ch: Josef Janda
         m: Vlastimil Fadrný
     Stáří 14 měsíců, výška orientačně 68cm, délka cca 68cm, barva černošedá s hnědým nádechem. Pigmentace slabší na čenichu i kolem očí. Struktura srsti dobrá. Hlava poněkud delší v čenichové partii, oko tmavě hnědé, ucho dobře nasazené i nesené. Skus nebylo možné posoudit, ale pravděpodobně předkus, spodní řezáky rozházené. Hřbetní linie lehce přestavěná v bedrech, volný hřbet. Hrudní končetiny v postoji dobré, v pohybu sbíhavé. Pánevní končetiny lehce strmější v koleni, v pohybu sbíhavá hlezna. Celkové hodnocení: psa nelze posoudit vzhledem k agresivní povaze a proto je nanejvýš nutné do bonitace zvládnout chování psa. Varlata obě.
         svod splnil


 
 FENY
         Dayne Egas
         20.12.1995     ČMKU/FBO/502/95
         o: Ch. Achil Osam
         m: Arriba z Flander
         ch: Nataša Horáčková
         m: Libuše Hlaváčková
     Stáří cca 10 měsíců. Výška 62cm, délka 63cm, barva šedá žíhaná, pigmentace úplná, struktura srsti dosud jemná. Hlava poněkud užší v mozkovně, oko hnědé, ucho dobře nasazené, otevřeně nesené. Skus nůžkový, I1 vpravo dole kleště, plnochrupá. Hřbetní linie rovná, lehce delší v bedrech, mírně spáditá záď. Hrudní končetiny rovné, v pohybu lehce sbíhavé. Pánevní končetiny v postoji úhlení dobré, v pohybu lehce sbíhavá hlezna. ¨ Celkové hodnocení: fena mírně delšího formátu, dobrých proporcí, dosud celkově ve vývinu, pohyb odpovídá věku a úhlení.
         svod splnila


 
 FENY
         Desiré Flanderský lev
         10.4.1995     ČMKU/FBO/479/95
         o: ICh. Arči Remango
         m: Aska Gold
         ch: ing. Lenka Tylečková
         m: Jaroslav Doubrava
     Stáří cca 18 měsíců. Výška cca 68 cm, délka 67cm, barva černá prokvetlá, pigmentace úplná, struktura srsti dobrá. Hlava poněkud delší v čenichové partii, oko hnědé, ucho nekupírované, dobře nasazené i nesené. Skus kleště, I1 vpravo dole do předkusu, plnochrupost nezjištěna. Hřbetní linie lehce přestavěná v bedrech. Hrudní končetiny v postoji rovné, úhlení v normě. Pánevní končetiny úhlení v normě. Celkové hodnocení: fena přesahuje hranici výšky, což představuje pro případné využití v chovu nutnost věnovat maximální pozornost výběru vhodného krycího psa standardních parametrů ve všech uvedených odchylkách standardu u této feny.
         svod splnila


© BCB 2018