Pojištění

Autor: -in- (rytmal@seznam.cz), Téma: Články
Vydáno dne 23. 10. 2013 (2369 přečtení)
možnost pojištění chovných psů v chovatelských stanicích.

Vážený, Bouvier des Flandres clube

Vážený, Bouvier des Flandres clube.

 

Na základě dotazů z řad našich klientů, jsme zjistili eminentní zájem o pojištění chovných psů v chovatelských stanicích. Na základě této informace, jsme poptali pojišťovny na českém trhu. Při vyjednávání, jako společnost Swiss Life Select Česká Republika, vycházíme ze zkušeností získaných takovými jednáními na britském, rakouském a německém trhu.

 

K čemu slouží pojištění chovných psů v chovatelský stanicích. Pojištění chovných psů v chovatelských stanicích kryje tato základní rizika: náklady na veterinární léčbu (úrazy, nemoci, operace), náklady spojené s úmrtím psa a odpovědnost za škodu třetí osobě.

 

Léčebné výlohy nebo náklady na operaci bývají často velmi nákladná záležitost, zároveň jsme se setkali u pojišťoven s velmi vysokým pojistným za pojistnou ochranu pejska. V současné době dolaďujeme pojistné podmínky, aby byly pro chovatelské stanice co možná nejzajímavější. Tzn., za nízké pojistné, co nejvyšší pojistná ochrana. S důrazem na to, aby toto pojištění bylo finančně dostupné pro každého chovatele. Jednalo by se tak o nadstandardní podmínky na pojistném trhu v České republice, které byste jinde nedokázali sjednat.

 

Toto pojištění bude spuštěno od 1. 1. 2014. Obracím se na Vás s touto informací již předem, a to ze dvou důvodů. První důvod je zjištění poptávky po tomto pojištění. Je důležité zdůraznit, že čím více chovatelských stanic se do pojištění zapojí, tím vyšší bude vyjednaná sleva pro každou chovatelskou stanici. Druhým důvodem jsou náměty od chovatelů, co by v pojištění mělo být zahrnuto, popř. co by Vás ještě zajímalo.

 

V případě, že tyto základní informace budou zajímavé pro Váš chovatelský klub, v případě dotazů nebo námětů, neváhejte mě kontaktovat na můj email: tomas.stibr@swisslifeselect.cz

 

Více informací naleznete v příloze.

PŘÍLOHA ZDE

 

S pozdravem

 

 

Swiss Life Select

Bc. Tomáš Štíbr

Privátní finanční poradce

 

Poradenské centrum Chomutov

nám. 1. Máje 11

430 01 Chomutov

M +420 724 868 068

tomas.stibr@swisslifeselect.cz

www.swisslifeselect.cz