Dnešní datum: 20. 06. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha (od r. 2000)
Nakryté feny

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory Mistrovství světa 2010
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

                                                       Přehled výsledků vyšetření DKK

Posuzovatel pro plemeno flanderských bouvierů je:
(na tuto adresu se odesílají snímky)

MVDr. Marek Pepřík
Nádražní okruh 35
746 01 Opava
Otec Matka Jedinec Narozen Výsledek DKK Pohlaví Rejistrační číslo
HOLMS – FAL OD RYTÍŘE MALOVCE Anastasia Daimee Moravia Alf od Větrné elektrárny 08.10.2005 0-0 pes FB 229/09
Aben Veerlianus Evitaperon Agnes Kajša Ondra 05.03.2009 0-0 fena FB 242/10
Aben Veerlianus Evitaperon Benita Kajša Ondra 14.12.2011 0-0 fena FB 258/13
Aben Veerlianus Etina Dusty Egas Drakken Wizard Hippo´s Bandit 25.01.2007 0-0 pes FB 232/09
Aben Veerlianus Cherry van de Kuanyhoeve Fabia Remango 12.06.2006 0-2 fena FB 231/09
Aben Veerlianus Cherry van de Kuanyhoeve Genesis Cherry Remango 01.01.2011 0-0 fena FB 233/09
Aben Veerlianus Cherry van de Kuanyhoeve Ginny Cherry Remango 01.01.2011 0-0 fena FB 236/09
Aben Veerlinaus Evitaperon Akina Kajša Ondra 05.03.2009 0-0 fena FB249/11
Aben Veerlinaus Evitaperon Artuš Kajšs Ondra 05.03.2009 0-0 pes FB250/12
Aben Veerlinaus Cherry van de Kuanyhoeve Fatty Remango 12.06.2006 0-0 pes FB 224/07
Aben Veerlinaus Cherry van de Kuanyhoeve Fobos Remango 12.06.2006 0-1 pes FB 222/07
Achil Osam Aska Gold Ája Flanderský lev CS 26.05.1992 0-0 fena  
Achil Osam Anka Gold Andy Elsas CS 20.03.1993 0-0 pes  
Achil Osam Belle v.d. Ramselaar Arne od Demlů 19.11.1992 0-0 pes  
Achil Osam Aska Gold Audrey Flanderský lev 26.05.1992   fena 0-1
Achil Osam Arriba z Flander Dina Egas 20.12.1995 0-0 fena 90/97
Achil Osam Arriba z Flander Dusty Egas 20.12.1995 0-0 fena 94/97
Al Capone z Tylenu Moravia Cathrin Šedý vítr Falco Catrin Šedý vítr 31.01.2001 3-2 pes FB 178/04
Al Capone z Tylenu Moravia Cathrin Šedý vítr Felice Cathrin Šedý vítr 31.01.2001 1-1 fena FB 150/02
Al Capone z Tylenu Moravia Cathrin Šedý vítr Fram Cathrin Šedý vítr 31.01.2001 2-0 pes FB 158/03
Al Capone z Tylenu Moravia Cathrin Šedý vítr Fred Cathrin Šedý vítr 31.01.2001 1-1 pes FB 146/02
Al Capone z Tylenu Moravia Belamy z Tylenu Moravia Golden Lady z Tylenu Moravia 08.10.2004 2-3 fena FB 202/6
Aldo von Gewdraa Oel Victoire de la Plain des Fland Hagita du Fond Mignardise 20.01.2008 0-0 fena FB246/10
Aldo von Gewdraa Oel Victoire de la Plain des Fland HESSY DU FOND MIGNARDISE 21.01.2008 1-1 fena FB246/10
Andy Elsas Estepa od Rytíře Malovce Afera ze Schlikova panství 00.00.0000 4-3 fena FB 139/01
Arči Remango Beauty Flanderský lev-Moravia Al Capone z Tylenu Moravia 19.07.2011 2-2 pes  
Arči Remango Beauty Flanderský lev-Moravia Alexis z Tylenu Moravia 19.07.2011 2-3 fena  
Arči Remango Beauty Flanderský lev-Moravia Allison z Tylenu Moravia 01.10.2011 1-1 fena  
Arči Remango Beauty Flanderský lev-Moravia Argoss z Tylenu Moravia 19.07.2011 2-3 pes  
Arči Remango Lilli v.d. Buildrager Chantal Lilli Černý favorit 06.05.1992 0-0 fena  
Arči Remango Lilli v.d. Buildrager Charon Lilli Černý favorit 06.05.1992 0-1 pes  
Arči Remango Aska Gold Debie Flandersky lev - Moravia 01.01.1993 2-1 fena  
Arči Remango Aska Gold Desiré Flanderský lev - Moravia 10.04.1995 0-1 fena 81/96
Arie v.d. Ramselaar Aris Zapomenutý čert Bak Temná bouře 29.06.1994 0-2 pes 84/96
Arie v.d. Ramselaar Aris Zapomenutý čert Ben Temná bouře 14.07.1994 1-0 pes 87/96
Arie v.d. Ramselaar Lilli v.d. Buildrager Greya Černý favorit 30.04.1991 0-1 fena  
Arny ze Sedlnice Allison z Tylenu Moravia Courtney Love z Tylenu Moravia 09.11.2000 2-3 fena FB 147/02
Arny ze Sedlnice Allison z Tylenu Moravia Crystoph z Tylenu Moravia 09.11.2000 3-2 pes  
Arny ze Sedlnice Allison z Tylenu Moravia Evita Perón z Tylenu Moravia 09.04.2003 0-0 fena FB 215/07
ARTHUR Daimee Moravia Carin van Kayarahnee Agatha Alerita 05.02.2008 0-1 fena FB 243/10
Arthur Daimee Moravia Carin van Kayarahnee Aimee Alerita 05.02.2008 0-0 fena FB 235/09
Arthur Daimee Moravia Carin van Kayarahnee Aramis Alerita 05.02.2008 2-1 pes FB 234/09
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Charles Felice Šedý vítr 06.12.2003 1-1 pes FB 187/05
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Charlota Felice Šedý vítr 06.12.2003 1-1 fena FB 198/06
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Chip Felice Šedý vítr 06.12.2003 1-1 pes FB 203/06
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Christine Felice Šedý vítr 06.12.2003 1-2 fena FB 195/05
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Kerry Felice Šedý vítr 22.06.2007 0-0 fena FB246/11
Barrabas Inca v.d. Duca Vallei Hoseta-Fal od Rytíře Malovce IB-Hos od Rytíře Malovce 13.03.2005 0-0 pes FB 204/06
Barrabas Inca v.d. Duca Vallei Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Ikaro-Hos od Rytíře Malovce 13.03.2005 1-1 pes FB 200/06
Barrabas Inca v.d. Duca Vallei Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Irony-Hos od Rytiře Malovce 13.03.2005 1-0 fena FB 220/7
Barrabas Inca v.d. Duca Vallei Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Kajra-Hos od Rytíře Malovce 01.01.2011 0-0 fena FB 238/10
Barzo Prima Bessie Cath Moravia Bouv Aimee Fla-Rot 22.07.2011 3-3 fena 115/99
Barzo Prima Arisa Achab Amfora od Chlpíků 28.07.2011 1-0 fena 124/00
Barzo Prima Bessie Cath Moravia Bouv Arlette Fla-Rot 19.07.2011 3-2 fena  
Barzo Prima Arisa Achab Ataman od Chlpíků 19.07.2011 1-0 pes  
Barzo Prima Beauty Flanderský lev-Moravia Bailey z Tylenu Moravia 01.01.1999 1-2 pes FB 148/02
Barzo Prima Beauty Flanderský lev-Moravia Belamy z Tylenu Moravia 01.01.1999 3-2 fena FB 154/02
Barzo Prima Beauty Flanderský lev-Moravia Bonnie z Tylenu Moravia 25.11.1999 3-2 fena FB 640
Barzo Prima Beauty Flanderský lev-Moravia Bonnie z Tylenu Moravia 00.00.0000 3-2 fena  
Binky Brenda v. Bertrupaty Darcy Brenda v.d. Reezicht Hoeve 12.05.2011 0-0 fena FB252/12
Bronco Windy v. Molenhorn Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Jasid Hos od Rytíře Malovce 21.03.2007 0-0 pes FB 225/08
Bronco Windy v. Molenhorn Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Jutta-Hos od Rytíře Malovce 21.03.2007 0-0 fena FB 226/08
Cadillac Bouvi -Buzi Kim Betsy v. Dafzicht Aron Kim v. Dafzicht 17.12.2014 2-1 pes FB275/16
Cartouch z Flander Assanta Flanderbouv line Areta Dobré srdce 05.07.1999 3-2 fena FB 138/01
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Cerry z Flander Agata Černý Golč 22.07.2011 1-1 fena 113/99
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Cerry z Flander Annie Černý golč 28.07.2011 2-3 fena 127/00
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Arisa Hornet Arisa od Čertovy nevěsty 28.07.2011 2-3 fena 123/00
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Gala Gojan Brett z Tržiště 28.07.2011 1-2 pes 133/00
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Gala Gojan Bruttus z Tržiště 20.08.1998 1-? pes FB 118/99
Centauri´s Ultimo v. Caya´s Ho Arisa Hornet Asterix od Čertovy nevěsty 22.07.2011 2-3 pes 112/99
Centauri´s Ultimo v. Caya´s Ho Gala Gojan Blacky z Tržiště 20.08.1998 4-3 pes FB 155/02
Centauri´s Ultimo v. Caya´s Ho Gala Gojan Brett z Tržiště 00.00.0000 1-2 pes  
Champion de la Plaine des Flan Houba Van de Doornhoek Labonnie du Balmelok 24.12.2012 0-0 fena FB 257/13
Charon-Lili Černý favorit Ajlet z Flander Asthon Šedý vítr 22.07.2011 3-3 fena 119/99
Charon-Lili Černý favorit Ajlet z Flander Atka Šedý vítr 19.07.2011 3-2 fena  
Charon-Lili Černý favorit Ajlet z Flander Cassidy Šedý vítr 28.07.2011 3-2 pes 128/00
Charon-Lili Černý favorit Ajlet z Flander Cathrin Šedý vítr 22.07.2011 1-1 fena 110/99
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Bacari z Podsrpu 07.08.2013 0-0 pes FB266/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Bagheera z Podsrpu 07.08.2013 0-0 fena FB265/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Barnabáš z Podsrpu 07.08.2013 0-0 pes FB 262/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Betty z Podsrpu 07.08.2013 0-0 fena FB 263/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Blackberry z Podsrpu 07.08.2013 0-0 pes FB268/15
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Bradley z Podsrpu 07.08.2013 0-0 pes FB 261/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Brita z Podsrpu 07.08.2013 0-0 fena FB264/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Brusinka z Podsrpu 07.08.2013 0-0 fena FB267/14
Clyde Robey v.d. Duca Vallei Britt van Dorlenka Evitaperon 21.03.2005 1-2 fena FB 199/06
Courage Grey Tetis Sonata Chepam I-Masha the Best Grey Tetis 08.06.2013 0-0 fena FB269/15
Derick Černý favorit Iskra od Bachusa Flandra Gojan CS 28.11.1991 1-1 fena  
Derick Černý favorit Iskra od Bachusa Gracie Gojan 09.11.1992 0-1 fena  
Dion Šedý vítr Allison z Tylenu Moravia Desperado z Tylenu Moravia 00.00.0000 3-1 pes FB 170/03
Dracon Remango Estepa od Rytíře Malovce Cesar ze Schlikova panství 27.08.2002 2-2 pes FB 176/04
Dracon Remango Estepa od Rytíře Malovce Conny ze Schlikova panství 27.08.2002 1-2 fena FB 177/04
Dumas Černý favorit Areta Gold Akim ze Sedlnice 06.09.1992 0-1 pes  
Dumas Černý favorit Areta Gold Arleta ze Sedlnice 06.09.1992 0-1 fena  
Dumas Černý favorit Areta Gold Arma ze Sedlnice 06.09.1992 1-2 fena  
Dumas Černý favorit Areta Gold Arny ze Sedlnice 06.09.1992 0-0 pes  
Escault du Bois de la Brique Chispa de la Dullague Habuba de la Dullaque 03.03.2012 0-0 fena FB 259/13
Escort od Rytíře Malovce Dina Egas Afra z Podsrpu 00.00.0000 2-1 fena FB 137/01
Escort od Rytíře Malovce Dina Egas Akim z Podsrpu 00.00.0000 1-2 pes FB 134/01
Escort od Rytíře Malovce Dina Egas Arne z Podsrpu 00.00.0000 0-1 pes  
Excort od Rytíře Malovce Dina Egas Axie z Podsrpu 00.00.0000 2-1 fena FB 140/01
Farmazon Szczeniec Lata Ajlet z Flander Bennet Šedý vítr 08.04.1997 2-3 pes FB 169/03
Fatty Remango Angela Kostelečák Baddy Ange Kostelečák 26.03.2010 1-1 pes FB 256/143
Fatty Remango Angee Kostelečák Beanie Ange Kostelečák 26.06.2010 0-0 fena FB247/11
Fatty Remango Citty Girl Hippo´s Bandit Enguma Hippo´s Bandit 01.01.2011 0-0 pes FB 240/10
Fatty Remango Citty Girl Hippo´s Bandit Etty Hippo´s Bandit 01.01.2011 0-0 pes FB 241/10
Flabuvi Dogs Codi Merry Arina Šedý vítr Olexa Merry Šedý vítr 06.01.2015 0-1 fena FB278/16
Flabuvi Dogs Codi Merry Arina Šedý vítr Olly Šedý vítr 06.01.2015 0-0 fena FB276/16
Flabuvi Dogs Codi Merry Arina Šedý vítr Ozzy Merry Šedý vítr 06.01.2015 1-1 pes FB279/16
Gaben-Fal od Rytíře Malovce Faith Bouquet Audreynaf Arina z Horských plání 11.09.2006 3-0 fena FB 228/08
Gaben-Fal od Rytíře Malovce Faith Bouquet Audreynaf Aura z Horských plání 11.09.2006 1-1 fena FB 230/09
Gaben-Fal od Rytíře Malovce Ettina Dusty Egas City Girl Hipo´s Bandit 27.08.2005 0-0 fena FB 208/06
Gaben-Fal od Rytíře Malovce Ettina Dusty Egas Cougar Hippo´s Bandit 27.08.2005 0-1 pes FB 219/07
Golden Černý favorit Beryl Černý favorit Cara Remango CS 23.02.1994 1-1 fena 85/96
Grey Tetis Aramis Alma od Citovského mlýna Ája od Petrovické kotliny 13.07.2014 1-1 fena FB273/15
Grey Tetis Aramis Alma od Citovského mlýna Alba od Petrovické kotliny 07.07.2014 1-1 fena FB277/16
Hanibal Černý favorit Aska Gold Ciciolina Flanderský lev - Moravia 15.05.1994 1-1 fena 80/86
Harras Nadja Brescha v.h. Cockney Amigo v.d. Golden Stadt Prag 27.10.1992 1-2 pes  
Harras Suzy van de Duca Vallei Benita Kajša Ondra Calli Benita Kajša Ondra 20.05.2015 1-1 fena FB280/17
Herby Uskely v.d. Duca Valley Cerry z Flander Bessie Černý Golč 26.05.2001 3-3 fena FB 164/03
Herby Uskely v.d. Duca Valley Afra z Podsrpu Bohunka Šubravec 01.10.2003 0-0 fena 175/04
Herby Uskely v.d. Duca Valley Cerry z Flander Bondy Černý Golč 26.05.2001 1-2 pes FB 163/03
Herby Uskely v.d. Duca Valley Cerry z Flander Brutty Černý Golč 26.05.2001 2-2 pes FB 166/03
Herby Uskely v.d. Duca Valley Andrey Flanderský lev Cessy Herby Audreynaf 31.03.2000 3-3 fena FB 141/02
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Darcy Bouquet Audreynaf 29.03.2001 1-2 fena FB 149/02
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Doug Bouquet Audreynaf 29.03.2001 3-3 pes FB 145/02
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Duwkee Bouquet Audreynaf 29.03.2001 3-3 pes FB 151/02
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Fable Bouquet Audreynaf 13.04.2003 3-3 fena FB 184/04
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Faith Bouquet Audreynaf 13.04.2003 1-1 fena FB 179/04
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Fram Bouquet Audreynaf 13.04.2003 0-1 pes FB 201/06
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Gerry Bouquet Audreynaf 31.05.2004 1-2 fena FB 193/05
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Hessy Bouquet Audreynaf 13.04.2005 0-0 fena FB 205/06
Here Famke v.d. Vroomakker Bora Mabel v. Molenhorn Nelly 14.08.2012 0/úraz neh fena FB 260/14
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Adelin Kostelečák 05.07.2005 2-1 fena FB 216/7
Holms-Fal od Rytíře Malovce Anastasia Daimee Moravia Agnes od Větrné elektrárny 08.10.2005 0-1 fena FB 223/07
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Akim Kostelečák 07.05.2005 1-1 pes FB 213/7
Holms-Fal od Rytíře Malovce Anastasia Daimee Moravia Alegra od Větrné elektrárny 08.10.2005 0-0 fena FB 218/07
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Alex Kostelečák 07.05.2005 0-1 pes FB 214/7
Holms-Fal od Rytíře Malovce Anastasia Daimee Moravia Amadeus od Větrné elektrárny 08.10.2005 1-1 pes FB 221/07
Holms-Fal od Rytíře Malovce Anastasia Daimee Moravia Ambra od Větrné elektrárny 08.10.2005 1-2 fena FB 209/07
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Anabel Kostelečák 07.05.2005 1-1 fena FB 217/7
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Angela Kostelečák 07.05.2005 0-0 fena FB 207/06
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Aron Kostelečák 07.05.2005 0-1 pes FB 206/6
Iryd - Pigwa Fi-Fa Ettina Dusty Egas Alibaba Hipo´s Bandit 03.04.2003 0-1 pes FB 183/04
Iryd - Pigwa Fi-Fa Ettina Dusty Egas Babsy Hippo´s Bandit 17.04.2004 0-0 fena FB 194/05
Iryd - Pigwa Fi-Fa Ettina Dusty Egas Baja Hippo´s Bandit 17.04.2004 1-3 fena FB 192/05
Iryd - Pigwa Fi-Fa Ettina Dusty Egas Blade Hippo´s Bandit 17.04.2004 0-0 fena FB 190/05
Ivanhoe de la Plaine des Fland Herzeele du Clos d´Ebene Oskar du Clos d´Ebene 22.07.2011 2-2 pes 114/99
Japin v.d. Handwerper Lilli v.d. Buildrager Cattani Černý favorit CS 04.03.1990 0-0 fena  
Japin v.d. Handwerper Lilli v.d. Buildrager Ireasure Černý favorit 30.11.1992 0-0 fena  
Japin v.d. Handwerper Lilli v.d. Buildrager Isabela Lilli Černý favorit 30.11.1992 0-0 fena  
Jasid-Hos od Rytíře Malovce Grace Ensy Egas Chelsy Grace Egas 09.08.2009 0-0 pes FB 244/10
Jasid-Hos od Rytíře Malovce Vienna Romy v.d. Nevel Hoeve Luna Vienna od Rytíře Malovce 16.10.2015 0-0 fena FB282/18
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Gala Gojan Adria z Tržiště 06.09.1995 1-1 fena 97/97
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Atma Osam Aina Achab 05.10.1991 0-0 fena  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Ajlet z Flander 01.11.1992 0-0 fena  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Flandra Gojan Alex Sametový květ 23.11.1994 2-2 pes 83/96
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Areta Gold Arattes Flanderbouv line 18.03.1996 0-0 pes 92/97
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Atma Osam Arisa Achab 05.10.1991 0-0 fena  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Atma Osam Assan Achab CS 05.10.1991 1-1 pes  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Areta Gold Assanta Flanderbouv line 18.03.1996 0-1 fena 93/97
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Aghil Černý favorit Barbie Aghil Jokoto 20.06.1991 0-0 fena  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Aghil Černý favorit Beira Aghil Jokoto CS 20.06.1991 0-1 fena  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Atma Osam Bert Achab CS 10.04.1993 0-0 pes  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Jamin v.d. Boevenhoeve Hanibal Černý favorit 19.07.1991 0-0 pes  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Jamin v.d. Boevenhoeve Hanny Černý favorit 19.07.1991 0-0 fena  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Adria od Rytíře Malovce 04.10.1992 0-0 fena  
Kolin Anny Dobart Catani Černý favorit Aigle z Bruntálských hor 16.12.1991 0-0 pes  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Alex od Rytíře Malovce 04.02.1992 1-2 pes  
Kolin Anny Dobart Catani Černý favorit Ambre z Bruntálských hor CS 16.12.1991 0-0 fena  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Apoll od Rytíře Malovce 04.02.1992 0-0 pes  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto April od Rytíře Malovce 04.01.1992 0-0 fena  
Kolin Anny Dobart Sissi Lillemarks Barso Prima 02.09.1991 0-0 p  
Kolin Anny Dobart Sissi Lillemarks Bonnie Prima CS 02.09.1991 0-1 fena  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Eipril od Rytíře Malovce 21.07.1996 2-2 fena  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Estepa od Rytíře Malovce 22.07.1996 2-1 fena  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Etela od Rytíře Malovce 28.07.2011 2-3 fena 131/00
Laroz-Unique van de Vanenblikh Quincy-Dustie van de Vanenblik Wizzle-Quincy v.d. Vanenblikhoeve 23.05.2014 0-0 fena FB270/15
Laroz-Unique van de Vanenblikh Quincy-Dustie van de Vanenblik Wreston-Quincy v.d. Vanenblikhoeve 23.05.2014 0-0 pes FB274/16
Nike-Dustie V.D.Vanenblikhoeve Borgia Gracja Easy Rider Borgia z Flandryjskiego Gniazda 19.04.2004 0-1 pes FB 197/05
Oin Koeschna v.h. Molengat Sage Cera Ursea Mojoris Coffie Oin Egas CS 07.06.1991 3-3 fena  
Oscar-Lotte v.d. Dambaern hoev I-Masha The Best Grey Tetis Amazing Gift from Astronaut 10.06.2016 0-0 fena FB285/18
Oscar-Lotte v.d. Dambaern hoev I-Masha The Best Grey Tetis Antonio Willy Ernst Astronaut 10.06.2016 0-0 pes FB284/18
Oscar-Lotte v.d. Dambaern hoev I-Masha The Best Grey Tetis Avalanche Onret Astronaut 10.06.2016 0-0 fena FB283/18
Oskar du Clos d´Ebene Aimmé Fla Rot Barnabáš Daimee Moravia 18.04.2005 2-2 pes FB 212/07
Oskar du Clos d´Ebene Aimmé Fla Rot Beatrix Daimee Moravia 18.04.2005 1-1 fena FB 210/07
Oskar du Clos d´Ebene Aimmé Fla Rot Beltine Daimee Moravia 18.04.2005 0-1 fena FB 211/07
Oskar du Clos d´Ebene Falada od Rytíře Malovce Haur-Fal od Rytíře Malovce 02.07.2002 1-1 pes FB 185/04
Oskar du Clos d´Ebene Falada od Rytíře Malovce Hohen-Fal od Rytíře Malovce 02.07.2002 1-1 pes FB172/03
Oskar du Clos d´Ebene Falada od Rytíře Malovce Holms-Fal od Rytíře Malovce 02.07.2002 0-0 pes FB 168/3
Oskar du Clos d´Ebene Falada od Rytíře Malovce Hoseta-Fal od Rytíře Malovce 02.07.2002 0-0 fena FB 171/03
Othello-Amy v. Caya´s Home Samantha-Ximena v. Caya´s Home Zita Samantha v. Caya´s Home 16.06.2014 0-0 fena FB272/15
Parnas v.d. Builldrager Attawa Jokoto Bellatrix od Rytíře Malovce 19.09.1993 0-0 fena 82/96
Parnas v.d. Builldrager Adria od Rytíře Malovce Falada od Rytíře Malovce 28.11.1998 0-1 fena 129/00
Parnas v.d. Builldrager Adria od Rytíře Malovce Filipo od Rytíře Malovce 28.10.1998 2-1 pes 122/00
Qatar Lexi v.d. Nevel Hoeve Romy Chloé v.d. Nevel Hoeve Vienna Romy v.d. Nevel Hoeve 14.04.2013 0-0 fena FB 260a/14
Randa van Windeke Usie v.t. Hertendal Aben Veerlianus 13.12.2001 0-0 pes FB 196/05
Randa van Windeke Usie v.t. Hertendal Arrow Veerlianus 13.12.2001 3-2 pes  
Remco-Xara v.h. Witeveenseven Agnes z Větrné elektrárny Arda z Andělského dvorku 02.02.2011 0-0 fena FB251/12
Remco-Xara v.h. Witeveenseven Agnes Od Větrné elektrárny Aston z Andělského dvorku 02.02.2011 0-0 pes FB254/12
Remco-Xara v.h. Witteveenseven Agnes od Větrné elektrárny Artů z Andělského dvorku 02.02.2011 0-0 pes FB 255/13
Remco-Xara v.h. Witteveenseven Arina z Horských plání Merry Arina Šedý vítr 08.04.2011 0-0 fena FB253/12
Romeo-Cobie v.h.Witteevenseven Xara-Kieran v.h.Witteveenseven Remco Xara v.h. Witteveenseven 10.05.2008 0-0 pes FB 237/09
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Carol z Flander 30.05.1995 0-0 fena 86/96
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Cartouch z Flander 03.05.1995 0-0 pes 95/97
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Cerry z Flander 03.05.1995 0-0 fena 0-0
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Attawa Jokoto Cessy od Rytíře Malovce 30.01.1995 2-1 fena 91/97
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Attawa Jokoto Colla od Rytíře Malovce 19.07.2005 3-3 fena  
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Corrie z Flander 03.05.1995 2-1 fena 96/97
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Amanda Daimee Moravia 06.08.2001 1-1 fena FB 167/03
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Anastazia Daimee Moravia 00.00.0000 2-2 fena FB 162/03
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Anita Daimee Moravia 06.08.2001 1-1 fena FB 160/3
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Arthur Daimee Moravia 06.08.2001 1-1 pes FB 159/03
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Artuš Daimee Moravia 06.08.2001 3-2 pes FB 153/02
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Assisi Daimee Moravia 06.08.2001 1-2 fena FB 161/03
Torro van Megadan Falada od Rytíře Malovce Gaben-Fal od Rytíře Malovce 14.07.2001 0-0 pes FB 152/02
Troy Pepper v.d. Duca Vallei Vaska van de Kuanyhoeve Cherry van de Kuanyhoeve 24.05.2003 1-2 fena FB 191/95
Troy Pepper van de Duca Vallei Zahyanne van Kayaranhne Carin van de Kuanyhoeve 01.01.2003 0-1 fena FB 188/05
Tsar de la Saulaie Maraiche Beltine Daimee Moravia Cecilie Daimee Moravia 02.05.2010 0-0 fena FB281/17
Tsar de la Saulaie Maraiche Nyra Uranie v.Caya´s Home Rembrandt Nyra v.Caya´s Home 01.01.2011 0-0 pes FB 239/10
Tunder van Tfredevink Cara Remango Dracon Remango 28.07.2011 3-2 pes 130/00
Tunder van Tfredevink Ajlet z Flander Elis Ajlet Šedý vítr 28.06.2011 2-2 fena FB157/02
Tunder van Tfredewink Audrey Flánderský lev Backley Tunder Audreynaf 00.00.0000 3-3 pes  
Tunder van Tfredewink Audrey Flánderský lev Bouquet Tunder Audreynaf 22.07.2011 2-2 fena 120/99
Tunder van Tfredewink Audrey Flánderský lev Buckley Tunder Audrey naf 28.07.2011 3-3 pes 132/00
Tunder van Tfredewink Ajlet z Flander Edith Ajlet Šedý vítr 00.00.0000 0-1 fena FB 173/03
Uglij Ophra v.h. Molengat Uskelly-Angele v.d. Lagen Bank Herby Uskelly v.d. Duca Vallei 01.05.1995 0-0 pes 88/97
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Ebony Dusty Egas 23.09.1998 2-2 fena 117/99
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Edwina Dusty Egas 28.07.2011 2-2 fena 125/00
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Enrick Dusty Egas 28.07.2011 2-2 pes 126/00
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Ensy Dusty Egas 22.07.2011 1-1 fena 116/99
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Ettina Dusty Egas 23.09.1998 2-2 fena FB 111/99
Yoshi z Grodu kniazat Pomorski Ambra z Větrné elektrárny Alma od Citovského mlýna 03.08.2009 1-1 fena FB246/11
Zigo King v. Assenrade Ensy Dusty Egas Gora Ensy Egas 03.06.2003 1-1 fena FB 181/04
Zigo King v. Assenrade Ensy Dusty Egas Grace Ensy Egas 03.06.2003 0-1 fena FB 180/04

© BCB 2018