Dnešní datum: 24. 02. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory Mistrovství světa 2010
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

                                                       Přehled výsledků vyšetření DKK

Posuzovatel pro plemeno flanderských bouvierů je:
(na tuto adresu se odesílají snímky)

MVDr. Marek Pepřík
Osvobození 294
747 57 Slavkov
Otec Matka Jedinec Narozen Výsledek DKK Pohlaví Majitel Rejistrační číslo
HOLMS – FAL OD RYTÍŘE MALOVCE Anastasia Daimee Moravia Alf od Větrné elektrárny 08.10.2005 0-0 pes Jana Hofmanová FB 229/09
Aben Veerlianus Evitaperon Agnes Kajša Ondra 05.03.2009 0-0 fena Radka Roubíčková FB 242/10
Aben Veerlianus Evitaperon Benita Kajša Ondra 14.12.2011 0-0 fena Šárka Adámková FB 258/13
Aben Veerlianus Etina Dusty Egas Drakken Wizard Hippo´s Bandit 25.01.2007 0-0 pes Škrabalová Eva FB 232/09
Aben Veerlianus Cherry van de Kuanyhoeve Fabia Remango 12.06.2006 0-2 fena Machková Miroslava FB 231/09
Aben Veerlianus Cherry van de Kuanyhoeve Genesis Cherry Remango 01.01.2011 0-0 fena Muck Jaroslav FB 233/09
Aben Veerlianus Cherry van de Kuanyhoeve Ginny Cherry Remango 01.01.2011 0-0 fena Zuzaňáková Jarmila I FB 236/09
Aben Veerlinaus Evitaperon Akina Kajša Ondra 05.03.2009 0-0 fena Herma František FB249/11
Aben Veerlinaus Evitaperon Artuš Kajšs Ondra 05.03.2009 0-0 pes Koláčková Renáta FB250/12
Aben Veerlinaus Cherry van de Kuanyhoeve Fatty Remango 12.06.2006 0-0 pes Zuzaňáková Jarmila I FB 224/07
Aben Veerlinaus Cherry van de Kuanyhoeve Fobos Remango 12.06.2006 0-1 pes Pleskot Pavel FB 222/07
Achil Osam Aska Gold Ája Flanderský lev CS 26.05.1992 0-0 fena Matalová Markéta  
Achil Osam Anka Gold Andy Elsas CS 20.03.1993 0-0 pes Marhula Dušan  
Achil Osam Belle v.d. Ramselaar Arne od Demlů 19.11.1992 0-0 pes Adámková Šárka  
Achil Osam Aska Gold Audrey Flanderský lev 26.05.1992   fena Rudišová Lada 0-1
Achil Osam Arriba z Flander Dina Egas 20.12.1995 0-0 fena Krása Petr ing. 90/97
Achil Osam Arriba z Flander Dusty Egas 20.12.1995 0-0 fena Horáčková Nataša 94/97
Al Capone z Tylenu Moravia Cathrin Šedý vítr Falco Catrin Šedý vítr 31.01.2001 3-2 pes Trojančíková Jarmila FB 178/04
Al Capone z Tylenu Moravia Cathrin Šedý vítr Felice Cathrin Šedý vítr 31.01.2001 1-1 fena Tomasová Lenka FB 150/02
Al Capone z Tylenu Moravia Cathrin Šedý vítr Fram Cathrin Šedý vítr 31.01.2001 2-0 pes Fojtík Jan Ing. FB 158/03
Al Capone z Tylenu Moravia Cathrin Šedý vítr Fred Cathrin Šedý vítr 31.01.2001 1-1 pes Skaličková M. FB 146/02
Al Capone z Tylenu Moravia Belamy z Tylenu Moravia Golden Lady z Tylenu Moravia 08.10.2004 2-3 fena Raková Helena FB 202/6
Aldo von Gewdraa Oel Victoire de la Plain des Fland Hagita du Fond Mignardise 20.01.2008 0-0 fena Krásová Petra FB246/10
Aldo von Gewdraa Oel Victoire de la Plain des Fland HESSY DU FOND MIGNARDISE 21.01.2008 1-1 fena Krásová Petra FB246/10
Andy Elsas Estepa od Rytíře Malovce Afera ze Schlikova panství 00.00.0000 4-3 fena F. Procházka FB 139/01
Arči Remango Beauty Flanderský lev-Moravia Al Capone z Tylenu Moravia 19.07.2011 2-2 pes Dybová Lenka Ing.  
Arči Remango Beauty Flanderský lev-Moravia Alexis z Tylenu Moravia 19.07.2011 2-3 fena    
Arči Remango Beauty Flanderský lev-Moravia Allison z Tylenu Moravia 01.10.2011 1-1 fena    
Arči Remango Beauty Flanderský lev-Moravia Argoss z Tylenu Moravia 19.07.2011 2-3 pes    
Arči Remango Lilli v.d. Buildrager Chantal Lilli Černý favorit 06.05.1992 0-0 fena Peřinová Jana  
Arči Remango Lilli v.d. Buildrager Charon Lilli Černý favorit 06.05.1992 0-1 pes Pleskot Pavel  
Arči Remango Aska Gold Debie Flandersky lev - Moravia 01.01.1993 2-1 fena    
Arči Remango Aska Gold Desiré Flanderský lev - Moravia 10.04.1995 0-1 fena Doubrava Jiří 81/96
Arie v.d. Ramselaar Aris Zapomenutý čert Bak Temná bouře 29.06.1994 0-2 pes Maňasová Eva 84/96
Arie v.d. Ramselaar Aris Zapomenutý čert Ben Temná bouře 14.07.1994 1-0 pes Hoda Lubomír 87/96
Arie v.d. Ramselaar Lilli v.d. Buildrager Greya Černý favorit 30.04.1991 0-1 fena Matelová Jarmila  
Arny ze Sedlnice Allison z Tylenu Moravia Courtney Love z Tylenu Moravia 09.11.2000 2-3 fena Roubíčková FB 147/02
Arny ze Sedlnice Allison z Tylenu Moravia Crystoph z Tylenu Moravia 09.11.2000 3-2 pes Boháčová Soňa  
Arny ze Sedlnice Allison z Tylenu Moravia Evita Perón z Tylenu Moravia 09.04.2003 0-0 fena Lenka Dybová FB 215/07
ARTHUR Daimee Moravia Carin van Kayarahnee Agatha Alerita 05.02.2008 0-1 fena Zdenka Tupá FB 243/10
Arthur Daimee Moravia Carin van Kayarahnee Aimee Alerita 05.02.2008 0-0 fena Kiliánová Alena FB 235/09
Arthur Daimee Moravia Carin van Kayarahnee Aramis Alerita 05.02.2008 2-1 pes Otáhal Pavel FB 234/09
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Charles Felice Šedý vítr 06.12.2003 1-1 pes Holková Jitka FB 187/05
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Charlota Felice Šedý vítr 06.12.2003 1-1 fena Lenka Tomasová FB 198/06
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Chip Felice Šedý vítr 06.12.2003 1-1 pes Ryšavá Ilona FB 203/06
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Christine Felice Šedý vítr 06.12.2003 1-2 fena Václav Lanc FB 195/05
Arthur Daimee Moravia Felice Cathrin Šedý vítr Kerry Felice Šedý vítr 22.06.2007 0-0 fena Roučková Blanka FB246/11
Barrabas Inca v.d. Duca Vallei Hoseta-Fal od Rytíře Malovce IB-Hos od Rytíře Malovce 13.03.2005 0-0 pes Kučová Daria FB 204/06
Barrabas Inca v.d. Duca Vallei Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Ikaro-Hos od Rytíře Malovce 13.03.2005 1-1 pes Harantová Iveta FB 200/06
Barrabas Inca v.d. Duca Vallei Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Irony-Hos od Rytiře Malovce 13.03.2005 1-0 fena Sofroň Michal FB 220/7
Barrabas Inca v.d. Duca Vallei Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Kajra-Hos od Rytíře Malovce 01.01.2011 0-0 fena Varáčková Věra FB 238/10
Barzo Prima Bessie Cath Moravia Bouv Aimee Fla-Rot 22.07.2011 3-3 fena Putíková Dita 115/99
Barzo Prima Arisa Achab Amfora od Chlpíků 28.07.2011 1-0 fena K. Pospíšilová 124/00
Barzo Prima Bessie Cath Moravia Bouv Arlette Fla-Rot 19.07.2011 3-2 fena    
Barzo Prima Arisa Achab Ataman od Chlpíků 19.07.2011 1-0 pes    
Barzo Prima Beauty Flanderský lev-Moravia Bailey z Tylenu Moravia 01.01.1999 1-2 pes Polisk Alexandr FB 148/02
Barzo Prima Beauty Flanderský lev-Moravia Belamy z Tylenu Moravia 01.01.1999 3-2 fena Dybová Lenka Ing. FB 154/02
Barzo Prima Beauty Flanderský lev-Moravia Bonnie z Tylenu Moravia 25.11.1999 3-2 fena Kývalová L. FB 640
Barzo Prima Beauty Flanderský lev-Moravia Bonnie z Tylenu Moravia 00.00.0000 3-2 fena L. Kývalová  
Binky Brenda v. Bertrupaty Darcy Brenda v.d. Reezicht Hoeve 12.05.2011 0-0 fena Borkovcová Pavlína FB252/12
Bronco Windy v. Molenhorn Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Jasid Hos od Rytíře Malovce 21.03.2007 0-0 pes Nováková Jindřiška FB 225/08
Bronco Windy v. Molenhorn Hoseta-Fal od Rytíře Malovce Jutta-Hos od Rytíře Malovce 21.03.2007 0-0 fena Nováková Iveta FB 226/08
Cadillac Bouvi -Buzi Kim Betsy v. Dafzicht Aron Kim v. Dafzicht 17.12.2014 2-1 pes Oldřich Dyba,74901 S FB275/16
Cartouch z Flander Assanta Flanderbouv line Areta Dobré srdce 05.07.1999 3-2 fena Měrková Anna FB 138/01
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Cerry z Flander Agata Černý Golč 22.07.2011 1-1 fena Moudrá J. 113/99
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Cerry z Flander Annie Černý golč 28.07.2011 2-3 fena Jana Novotná 127/00
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Arisa Hornet Arisa od Čertovy nevěsty 28.07.2011 2-3 fena Miňha Jaroslav 123/00
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Gala Gojan Brett z Tržiště 28.07.2011 1-2 pes A. Plaček 133/00
Centauris Ultimo v. Caya´s Hom Gala Gojan Bruttus z Tržiště 20.08.1998 1-? pes Kubíčková Barbora FB 118/99
Centauri´s Ultimo v. Caya´s Ho Arisa Hornet Asterix od Čertovy nevěsty 22.07.2011 2-3 pes Sofroň Michal 112/99
Centauri´s Ultimo v. Caya´s Ho Gala Gojan Blacky z Tržiště 20.08.1998 4-3 pes Šatra Čestmír FB 155/02
Centauri´s Ultimo v. Caya´s Ho Gala Gojan Brett z Tržiště 00.00.0000 1-2 pes A. Plaček  
Champion de la Plaine des Flan Houba Van de Doornhoek Labonnie du Balmelok 24.12.2012 0-0 fena Barbora Krásová FB 257/13
Charon-Lili Černý favorit Ajlet z Flander Asthon Šedý vítr 22.07.2011 3-3 fena J. Barcuch 119/99
Charon-Lili Černý favorit Ajlet z Flander Atka Šedý vítr 19.07.2011 3-2 fena    
Charon-Lili Černý favorit Ajlet z Flander Cassidy Šedý vítr 28.07.2011 3-2 pes E. Helgetová 128/00
Charon-Lili Černý favorit Ajlet z Flander Cathrin Šedý vítr 22.07.2011 1-1 fena Tomasová Lenka 110/99
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Bacari z Podsrpu 07.08.2013 0-0 pes Iveta Harantová,Václ FB266/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Bagheera z Podsrpu 07.08.2013 0-0 fena Daniela Harantová, V FB265/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Barnabáš z Podsrpu 07.08.2013 0-0 pes František Klika FB 262/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Betty z Podsrpu 07.08.2013 0-0 fena Amdrea Korunková FB 263/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Blackberry z Podsrpu 07.08.2013 0-0 pes Theresa Šupová, Smol FB268/15
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Bradley z Podsrpu 07.08.2013 0-0 pes Petra Musilová FB 261/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Brita z Podsrpu 07.08.2013 0-0 fena Petra Kodýdková,Defu FB264/14
Chelsy Grace Egas Hessy du Fond Mignardise Brusinka z Podsrpu 07.08.2013 0-0 fena Jitka Ebertová, Jose FB267/14
Clyde Robey v.d. Duca Vallei Britt van Dorlenka Evitaperon 21.03.2005 1-2 fena Trávníček Richard FB 199/06
Courage Grey Tetis Sonata Chepam I-Masha the Best Grey Tetis 08.06.2013 0-0 fena Miroslava Suchá, Na FB269/15
Derick Černý favorit Iskra od Bachusa Flandra Gojan CS 28.11.1991 1-1 fena Niemczyková Z.  
Derick Černý favorit Iskra od Bachusa Gracie Gojan 09.11.1992 0-1 fena Coufal Petr  
Dion Šedý vítr Allison z Tylenu Moravia Desperado z Tylenu Moravia 00.00.0000 3-1 pes V. Pleticha FB 170/03
Dracon Remango Estepa od Rytíře Malovce Cesar ze Schlikova panství 27.08.2002 2-2 pes Jakubov Pavel FB 176/04
Dracon Remango Estepa od Rytíře Malovce Conny ze Schlikova panství 27.08.2002 1-2 fena Heundorfer Tomáš FB 177/04
Dumas Černý favorit Areta Gold Akim ze Sedlnice 06.09.1992 0-1 pes Honyš Marcel  
Dumas Černý favorit Areta Gold Arleta ze Sedlnice 06.09.1992 0-1 fena Hofírek M.  
Dumas Černý favorit Areta Gold Arma ze Sedlnice 06.09.1992 1-2 fena Bečková Jana  
Dumas Černý favorit Areta Gold Arny ze Sedlnice 06.09.1992 0-0 pes Bystřický Pavel  
Escault du Bois de la Brique Chispa de la Dullague Habuba de la Dullaque 03.03.2012 0-0 fena MVDr. Dagmar Picmaus FB 259/13
Escort od Rytíře Malovce Dina Egas Afra z Podsrpu 00.00.0000 2-1 fena J. Ebertová FB 137/01
Escort od Rytíře Malovce Dina Egas Akim z Podsrpu 00.00.0000 1-2 pes Iveta Harantová FB 134/01
Escort od Rytíře Malovce Dina Egas Arne z Podsrpu 00.00.0000 0-1 pes L. Hladká  
Excort od Rytíře Malovce Dina Egas Axie z Podsrpu 00.00.0000 2-1 fena Barbora Krásová FB 140/01
Farmazon Szczeniec Lata Ajlet z Flander Bennet Šedý vítr 08.04.1997 2-3 pes L. Vodrášková FB 169/03
Fatty Remango Angela Kostelečák Baddy Ange Kostelečák 26.03.2010 1-1 pes Petra Musilová FB 256/143
Fatty Remango Angee Kostelečák Beanie Ange Kostelečák 26.06.2010 0-0 fena Jirman Vratislav FB247/11
Fatty Remango Citty Girl Hippo´s Bandit Enguma Hippo´s Bandit 01.01.2011 0-0 pes Lysý Ladislav FB 240/10
Fatty Remango Citty Girl Hippo´s Bandit Etty Hippo´s Bandit 01.01.2011 0-0 pes Holubová Eugenie FB 241/10
Flabuvi Dogs Codi Merry Arina Šedý vítr Olly Šedý vítr 06.01.1990 0-0 fena Vladislav Skalička, FB276/16
Gaben-Fal od Rytíře Malovce Faith Bouquet Audreynaf Arina z Horských plání 11.09.2006 3-0 fena Tomasová Lenka FB 228/08
Gaben-Fal od Rytíře Malovce Faith Bouquet Audreynaf Aura z Horských plání 11.09.2006 1-1 fena Ježková Karolína FB 230/09
Gaben-Fal od Rytíře Malovce Ettina Dusty Egas City Girl Hipo´s Bandit 27.08.2005 0-0 fena Rejman Jaroslav FB 208/06
Gaben-Fal od Rytíře Malovce Ettina Dusty Egas Cougar Hippo´s Bandit 27.08.2005 0-1 pes Baumannová Andrea FB 219/07
Golden Černý favorit Beryl Černý favorit Cara Remango CS 23.02.1994 1-1 fena Zuzaňáková Jarmila I 85/96
Grey Tetis Aramis Alma od Citovského mlýna Ája od Petrovické kotliny 13.07.2014 1-1 fena Marika Šedivá, Petro FB273/15
Grey Tetis Aramis Alma od Citovského mlýna Alba od Petrovické kotliny 07.07.2014 1-1 fena Petr Skácel, 75301 R FB277/16
Hanibal Černý favorit Aska Gold Ciciolina Flanderský lev - Moravia 15.05.1994 1-1 fena Škývara Jiří 80/86
Harras Nadja Brescha v.h. Cockney Amigo v.d. Golden Stadt Prag 27.10.1992 1-2 pes Gluckseligová Barbar  
Herby Uskely v.d. Duca Valley Cerry z Flander Bessie Černý Golč 26.05.2001 3-3 fena Krenková Kamila FB 164/03
Herby Uskely v.d. Duca Valley Afra z Podsrpu Bohunka Šubravec 01.10.2003 0-0 fena Krejčová Stanislava 175/04
Herby Uskely v.d. Duca Valley Cerry z Flander Bondy Černý Golč 26.05.2001 1-2 pes Krenk Ondřej FB 163/03
Herby Uskely v.d. Duca Valley Cerry z Flander Brutty Černý Golč 26.05.2001 2-2 pes Ziegler MUDr. FB 166/03
Herby Uskely v.d. Duca Valley Andrey Flanderský lev Cessy Herby Audreynaf 31.03.2000 3-3 fena Ladýř Jiří FB 141/02
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Darcy Bouquet Audreynaf 29.03.2001 1-2 fena Krátká Alena FB 149/02
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Doug Bouquet Audreynaf 29.03.2001 3-3 pes Rudišová Lada FB 145/02
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Duwkee Bouquet Audreynaf 29.03.2001 3-3 pes Kabela Miroslav FB 151/02
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Fable Bouquet Audreynaf 13.04.2003 3-3 fena Holková Jitka FB 184/04
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Faith Bouquet Audreynaf 13.04.2003 1-1 fena Zůbková Viera Mgr. FB 179/04
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Fram Bouquet Audreynaf 13.04.2003 0-1 pes Šmol Jan FB 201/06
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Gerry Bouquet Audreynaf 31.05.2004 1-2 fena Ondřich Martin FB 193/05
Herby Uskely v.d. Duca Valley Bouquet Tunder Audreynaf Hessy Bouquet Audreynaf 13.04.2005 0-0 fena Rudišová Lada FB 205/06
Here Famke v.d. Vroomakker Bora Mabel v. Molenhorn Nelly 14.08.2012 0/úraz neh fena Nataša Horáčková FB 260/14
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Adelin Kostelečák 05.07.2005 2-1 fena Šmol Jan FB 216/7
Holms-Fal od Rytíře Malovce Anastasia Daimee Moravia Agnes od Větrné elektrárny 08.10.2005 0-1 fena Andělová Barbora FB 223/07
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Akim Kostelečák 07.05.2005 1-1 pes Čížek Pavel FB 213/7
Holms-Fal od Rytíře Malovce Anastasia Daimee Moravia Alegra od Větrné elektrárny 08.10.2005 0-0 fena Korunková Andrea FB 218/07
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Alex Kostelečák 07.05.2005 0-1 pes Zůbek Václav Ing. FB 214/7
Holms-Fal od Rytíře Malovce Anastasia Daimee Moravia Amadeus od Větrné elektrárny 08.10.2005 1-1 pes Svoboda Ivan FB 221/07
Holms-Fal od Rytíře Malovce Anastasia Daimee Moravia Ambra od Větrné elektrárny 08.10.2005 1-2 fena Koutná Helena MUDr. FB 209/07
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Anabel Kostelečák 07.05.2005 1-1 fena Jakoubková Petra FB 217/7
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Angela Kostelečák 07.05.2005 0-0 fena Borkovcová Pavlína FB 207/06
Holms-Fal od Rytíře Malovce Amanda Daimee Moravia Aron Kostelečák 07.05.2005 0-1 pes Klozová Jana FB 206/6
Iryd - Pigwa Fi-Fa Ettina Dusty Egas Alibaba Hipo´s Bandit 03.04.2003 0-1 pes Rejman Jaroslav FB 183/04
Iryd - Pigwa Fi-Fa Ettina Dusty Egas Babsy Hippo´s Bandit 17.04.2004 0-0 fena Rejman Jaroslav FB 194/05
Iryd - Pigwa Fi-Fa Ettina Dusty Egas Baja Hippo´s Bandit 17.04.2004 1-3 fena Karlová Belinda FB 192/05
Iryd - Pigwa Fi-Fa Ettina Dusty Egas Blade Hippo´s Bandit 17.04.2004 0-0 fena Kubíčková Barbora FB 190/05
Ivanhoe de la Plaine des Fland Herzeele du Clos d´Ebene Oskar du Clos d´Ebene 22.07.2011 2-2 pes Renáta Hithová 114/99
Japin v.d. Handwerper Lilli v.d. Buildrager Cattani Černý favorit CS 04.03.1990 0-0 fena Kubát M.  
Japin v.d. Handwerper Lilli v.d. Buildrager Ireasure Černý favorit 30.11.1992 0-0 fena Kurfurstová Edita  
Japin v.d. Handwerper Lilli v.d. Buildrager Isabela Lilli Černý favorit 30.11.1992 0-0 fena Janda Josef  
Jasid-Hos od Rytíře Malovce Grace Ensy Egas Chelsy Grace Egas 09.08.2009 0-0 pes Horáčková Nataša FB 244/10
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Gala Gojan Adria z Tržiště 06.09.1995 1-1 fena Prášil Martin 97/97
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Atma Osam Aina Achab 05.10.1991 0-0 fena Navara jiří  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Ajlet z Flander 01.11.1992 0-0 fena Tomasová Lenka  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Flandra Gojan Alex Sametový květ 23.11.1994 2-2 pes Bominik Jar. 83/96
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Areta Gold Arattes Flanderbouv line 18.03.1996 0-0 pes Zapletalová Barbora 92/97
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Atma Osam Arisa Achab 05.10.1991 0-0 fena Fialová A.  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Atma Osam Assan Achab CS 05.10.1991 1-1 pes Strnad J.  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Areta Gold Assanta Flanderbouv line 18.03.1996 0-1 fena Měrková Anna 93/97
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Aghil Černý favorit Barbie Aghil Jokoto 20.06.1991 0-0 fena Matějovec Petr  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Aghil Černý favorit Beira Aghil Jokoto CS 20.06.1991 0-1 fena Hořánek V.  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Atma Osam Bert Achab CS 10.04.1993 0-0 pes Maruška Petr  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Jamin v.d. Boevenhoeve Hanibal Černý favorit 19.07.1991 0-0 pes Pepřík Marek MVDr.  
Kartouch Barjeda v.d. Caya´s H Jamin v.d. Boevenhoeve Hanny Černý favorit 19.07.1991 0-0 fena Orel P.  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Adria od Rytíře Malovce 04.10.1992 0-0 fena Novák Jindřich  
Kolin Anny Dobart Catani Černý favorit Aigle z Bruntálských hor 16.12.1991 0-0 pes Kurečková D.  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Alex od Rytíře Malovce 04.02.1992 1-2 pes Vlk Tomáš  
Kolin Anny Dobart Catani Černý favorit Ambre z Bruntálských hor CS 16.12.1991 0-0 fena Stromská Barbora  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Apoll od Rytíře Malovce 04.02.1992 0-0 pes Polášek J.  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto April od Rytíře Malovce 04.01.1992 0-0 fena Varousová Ivana  
Kolin Anny Dobart Sissi Lillemarks Barso Prima 02.09.1991 0-0 p Chloupek D.  
Kolin Anny Dobart Sissi Lillemarks Bonnie Prima CS 02.09.1991 0-1 fena Havránek J.  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Eipril od Rytíře Malovce 21.07.1996 2-2 fena Buřič Josef  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Estepa od Rytíře Malovce 22.07.1996 2-1 fena Jakubov Pavel  
Kolin Anny Dobart Attawa Jokoto Etela od Rytíře Malovce 28.07.2011 2-3 fena Jiří Bísek 131/00
Laroz-Unique van de Vanenblikh Quincy-Dustie van de Vanenblik Wizzle-Quincy v.d. Vanenblikhoeve 23.05.2014 0-0 fena Kateřina Berkovcová, FB270/15
Laroz-Unique van de Vanenblikh Quincy-Dustie van de Vanenblik Wreston-Quincy v.d. Vanenblikhoeve 23.05.2014 0-0 pes Miroslava Suchá, Na FB274/16
Nike-Dustie V.D.Vanenblikhoeve Borgia Gracja Easy Rider Borgia z Flandryjskiego Gniazda 19.04.2004 0-1 pes Dybová Lenka Ing. FB 197/05
Oin Koeschna v.h. Molengat Sage Cera Ursea Mojoris Coffie Oin Egas CS 07.06.1991 3-3 fena Horáčková Nataša  
Oskar du Clos d´Ebene Aimmé Fla Rot Barnabáš Daimee Moravia 18.04.2005 2-2 pes Kašparová Jitka FB 212/07
Oskar du Clos d´Ebene Aimmé Fla Rot Beatrix Daimee Moravia 18.04.2005 1-1 fena Mailbeková Michala FB 210/07
Oskar du Clos d´Ebene Aimmé Fla Rot Beltine Daimee Moravia 18.04.2005 0-1 fena Putíková-Hasoňová Di FB 211/07
Oskar du Clos d´Ebene Falada od Rytíře Malovce Haur-Fal od Rytíře Malovce 02.07.2002 1-1 pes Kyjovská Dagmar FB 185/04
Oskar du Clos d´Ebene Falada od Rytíře Malovce Hohen-Fal od Rytíře Malovce 02.07.2002 1-1 pes H. Maňasová FB172/03
Oskar du Clos d´Ebene Falada od Rytíře Malovce Holms-Fal od Rytíře Malovce 02.07.2002 0-0 pes MVDr. Lis M. FB 168/3
Oskar du Clos d´Ebene Falada od Rytíře Malovce Hoseta-Fal od Rytíře Malovce 02.07.2002 0-0 fena Jindřiška Nováková FB 171/03
Othello-Amy v. Caya´s Home Samantha-Ximena v. Caya´s Home Zita Samantha v. Caya´s Home 16.06.2014 0-0 fena Pavlína Borkovcová, FB272/15
Parnas v.d. Builldrager Attawa Jokoto Bellatrix od Rytíře Malovce 19.09.1993 0-0 fena Hamerník František 82/96
Parnas v.d. Builldrager Adria od Rytíře Malovce Falada od Rytíře Malovce 28.11.1998 0-1 fena Nováková Iveta 129/00
Parnas v.d. Builldrager Adria od Rytíře Malovce Filipo od Rytíře Malovce 28.10.1998 2-1 pes Petra Šupová 122/00
Qatar Lexi v.d. Nevel Hoeve Romy Chloé v.d. Nevel Hoeve Vienna Romy v.d. Nevel Hoeve 14.04.2013 0-0 fena Iveta Nováková FB 260a/14
Randa van Windeke Usie v.t. Hertendal Aben Veerlianus 13.12.2001 0-0 pes Trávníček Richard FB 196/05
Randa van Windeke Usie v.t. Hertendal Arrow Veerlianus 13.12.2001 3-2 pes Trávníček Richard  
Remco-Xara v.h. Witeveenseven Agnes z Větrné elektrárny Arda z Andělského dvorku 02.02.2011 0-0 fena Andělová Barbora FB251/12
Remco-Xara v.h. Witeveenseven Agnes Od Větrné elektrárny Aston z Andělského dvorku 02.02.2011 0-0 pes Korunková Andrea FB254/12
Remco-Xara v.h. Witteveenseven Agnes od Větrné elektrárny Artů z Andělského dvorku 02.02.2011 0-0 pes Barbora Andělová FB 255/13
Remco-Xara v.h. Witteveenseven Arina z Horských plání Merry Arina Šedý vítr 08.04.2011 0-0 fena Tomasová Lenka FB253/12
Romeo-Cobie v.h.Witteevenseven Xara-Kieran v.h.Witteveenseven Remco Xara v.h. Witteveenseven 10.05.2008 0-0 pes Horáčková Nataša FB 237/09
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Carol z Flander 30.05.1995 0-0 fena Raková Helena 86/96
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Cartouch z Flander 03.05.1995 0-0 pes Aufart Dalibor 95/97
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Cerry z Flander 03.05.1995 0-0 fena Krenk Milan 0-0
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Attawa Jokoto Cessy od Rytíře Malovce 30.01.1995 2-1 fena Koudelka Radoslav 91/97
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Attawa Jokoto Colla od Rytíře Malovce 19.07.2005 3-3 fena Cibusar Josef  
Swayze Ebony v.d.Duca Vallei Bianka Ilona v.d. Noordenhoek Corrie z Flander 03.05.1995 2-1 fena Trávníček Dušan 96/97
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Amanda Daimee Moravia 06.08.2001 1-1 fena P. Borkovcová FB 167/03
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Anastazia Daimee Moravia 00.00.0000 2-2 fena A. Korunková FB 162/03
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Anita Daimee Moravia 06.08.2001 1-1 fena S. Dvoran FB 160/3
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Arthur Daimee Moravia 06.08.2001 1-1 pes D. Putíková FB 159/03
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Artuš Daimee Moravia 06.08.2001 3-2 pes Bucková Jarmila FB 153/02
Torro van Megadan Aimmé Fla Rot Assisi Daimee Moravia 06.08.2001 1-2 fena J. Matelová FB 161/03
Torro van Megadan Falada od Rytíře Malovce Gaben-Fal od Rytíře Malovce 14.07.2001 0-0 pes Brož Luboš FB 152/02
Troy Pepper v.d. Duca Vallei Vaska van de Kuanyhoeve Cherry van de Kuanyhoeve 24.05.2003 1-2 fena Zuzaňáková Jarmila I FB 191/95
Troy Pepper van de Duca Vallei Zahyanne van Kayaranhne Carin van de Kuanyhoeve 01.01.2003 0-1 fena Kyliánová Alena FB 188/05
Tsar de la Saulaie Maraiche Nyra Uranie v.Caya´s Home Rembrandt Nyra v.Caya´s Home 01.01.2011 0-0 pes Borkovec Michal FB 239/10
Tunder van Tfredevink Cara Remango Dracon Remango 28.07.2011 3-2 pes M. Pitharas 130/00
Tunder van Tfredevink Ajlet z Flander Elis Ajlet Šedý vítr 28.06.2011 2-2 fena Kašperlík Jaroslav FB157/02
Tunder van Tfredewink Audrey Flánderský lev Backley Tunder Audreynaf 00.00.0000 3-3 pes K. Kučová  
Tunder van Tfredewink Audrey Flánderský lev Bouquet Tunder Audreynaf 22.07.2011 2-2 fena Rudišová Lada 120/99
Tunder van Tfredewink Audrey Flánderský lev Buckley Tunder Audrey naf 28.07.2011 3-3 pes K. Kučová 132/00
Tunder van Tfredewink Ajlet z Flander Edith Ajlet Šedý vítr 00.00.0000 0-1 fena P. Knetl FB 173/03
Uglij Ophra v.h. Molengat Uskelly-Angele v.d. Lagen Bank Herby Uskelly v.d. Duca Vallei 01.05.1995 0-0 pes Rudišová Lada 88/97
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Ebony Dusty Egas 23.09.1998 2-2 fena Horáčková Nataša 117/99
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Edwina Dusty Egas 28.07.2011 2-2 fena B. Baginová 125/00
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Enrick Dusty Egas 28.07.2011 2-2 pes Krupičková Jitka 126/00
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Ensy Dusty Egas 22.07.2011 1-1 fena Horáčková Nataša 116/99
Vzorro Peggy v. Caya´s Home Dusty Egas Ettina Dusty Egas 23.09.1998 2-2 fena Rejman Jaroslav FB 111/99
Yoshi z Grodu kniazat Pomorski Ambra z Větrné elektrárny Alma od Citovského mlýna 03.08.2009 1-1 fena Šedivá Marika FB246/11
Zigo King v. Assenrade Ensy Dusty Egas Gora Ensy Egas 03.06.2003 1-1 fena Skalička Vladislav I FB 181/04
Zigo King v. Assenrade Ensy Dusty Egas Grace Ensy Egas 03.06.2003 0-1 fena Horáčková Nataša FB 180/04

© BdFCB 2011